1-2 Haziran Haftasonu

İkizler Burcu’nda bir yeni aya hazırlandığımız bu haftasonu boyunca Ay, Boğa Burcu’nda ilerliyor. Venüs’ün de Boğa’da olması güzel ve keyifli bir haftasonunun bizi beklediğini gösterir nitelikte.

Cumartesi akşamı Boğa Burcu’nda Ay ve Venüs birleşimi deneyimliyor olacağız. Boğa’da Ay ve Venüs birleşimi, bir yaz gecesinde yaseminlerin ve güllerin kokularının birbirine karışmasına benzer. Yazın ilk günlerinde doğa, tüm güzelliğini göstermek istiyor olacaktır. Beş duyu ile algılanan her şey, güzel bir yemek, bir parça çikolata ve parfüm için güzel bir akşam gibi görünüyor Cumartesi akşamı.

Pazar günü Ay, artık iyice kapanmaya yüz tutuyor olacak ve Boğa’nın sonuna doğru ilerliyor. Bu gün içe dönmek, dinlenmek, kendimizle ilgilenmek, geçen ayın hesaplarını yapıp kitaplarını, defterlerini kapatmak için iyi bir gün gibi görünüyor. Önümüzde bir yeni ay olduğuna göre artık yeni olana hazırlanmak gerekir. Yeniye hazırlanmanın en iyi yolu da eskiyi bırakmaktır. Kapanan Ay dönemleri geçmişi geçmişte bıraktığımız, bir daha dönmek, ilgilenmek istemediklerimizden arındığımız günler olarak değerlendirilir.

Sevgiler

Begüm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s