Kova’da Yeni Ay: Yenilikler Zamanı

Bu hafta Salı günü sabah saatlerinde Kova Burcu’nda bir yeni ay yaşıyor olacağız… Bu yeni ay, 2019 yılında yapacağımız yenilikler için, hali hazırda bir projesi olanlar için harika kapıların açıldığının müjdecisi.

Özellikle eğitim, okuma, yeni bir şeyler öğrenme, yeni bir bilgiyi keşfetme konuları varsa gündeminizde bu yeni ayın açtığı kapı sizin için olabilir. Yeni bir arkadaş çevresine girmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni network’ler içine girmek için çok güzel bir zaman. Bu hafta tanıştığınız kişiler sizi yeni kişilerle de tanıştırabilir. Biraraya geldiğiniz gruplar, toplantılar, iş görüşmeleri ve arkadaş buluşmaları çok keyifli geçecek gibi görünüyor. Satürn ve Venüs’ün de Oğlak’ta ilişkiler inşaa etmemize yardımcı olduğunu unutmamalıyız.

Bu yeni ay bize daha önce hiç farkında olmadığımız bir şeyi getirecek. Mesajlar, konuşmalar, kendi kendimize yaptığımız sözlü çalışmalar ve günlüğümüze yazdıklarımız önemli. Belki bir şey kendiliğinden ağzımızdan kaçacak ve biz bunu neden daha önce fark etmemiş olduğumuzu merak edeceğiz, işte böyle “aha” anları bizi bekliyor olmalı bu hafta. Pandora’nın kutusu bir kez daha açılıyor.

 

pandorr

 

Yay’daki Jüpiter’den güzel bir destek var. Jüpiter’i her zaman “şans gezegeni” olarak görmediğimi biliyorsunuzdur. Anlaması ve anlamlandırması gerçekten çok zordur Jüpiter’i. Ancak bu sefer, bu yeni ayda Jüpiter’in gerçekten güzel ve hafife alınamayacak bir desteği var bizlere. Belki yeni bir şey geliyor aklımıza, yeni bir şey denemek istiyoruz ve bunu denemek için gereken desteğe de sahibiz. Ancak bu destek bize dışarında gelmeyebilir, bizim bu desteği almak için kendi kendimizi de desteklememiz gerekebilir. İnisiyatif almak isteyenler için de harekete rahatlıkla geçebilecekleri günler görüyorum. Tembellik etmenin, umutsuzluk içinde debelenmenin anlamı yok artık.

Bu yeni ayda başlayacağımız yeniliklerin kalıcı olacağını görüyorum. Adım adım, tek seferde tek adımla hareket edersek ve yaptığımız için hakkını verir, sabretmeyi de öğrenirsek atılan tohumlar filizlenecektir.

Eğer 2019 için bir planınız, projeniz, yapmak, gerçekleştirmek istediğiniz bir şey varsa işte başlamak için doğru zaman. Yeni ay haritanızda on birinci eve mi düşüyor ? insanlar arasına karışma ve birçok kişiyle tanışma, yeni gruplar, yeni networkler içine girme zamanı. Yeni ay haritanızda birinci evde olacaksa da belki kendiniz için yeni bir takım elbise ya da yeni bir saç rengi seçebilirsiniz belki gençleşebilirsiniz. Yeni ayın haritanızdaki hangi eve düştüğünü merak ediyorsanız her şeyden önce yükselen burcunuzu bilmeniz gerekir.

 

İnsan kendi kendini inşaa eder, kendi kendini “yapar”. Bunun için de ilk önce kendini tanıması, kendini bilmesi gerekli. Bu yüzden astroloji bizim için çok önemli.

 

 

Sevgiler

Begüm

Lydiansoulwork@gmail.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s