Venüs Burcu

 

Venüs Burcu Analizinde, doğum anındaki Venüs konuma bakılarak aşağıdaki sorulara yanıtlar aranır:

  • Kendinizi sevmenizin önündeki engeller nelerdir ?
  • Daha çok sevgi, daha güzel ilişkiler ve daha çok değer (para, yaratıcı eserler, çalışarak ortaya çıkarılanlar) yaratmanın yolu nereden geçiyor ?
  • Öz değer farkındalığı nasıl sağlanır ?
  • Daha çok sevgi, daha çok para ve daha neşeli bir hayatın size özel olan patikası nasıl olabilir ?
  • Daha iyi ilişkiler, daha çok sevmek ve sevilmek mümkün mü ?

 

Venüs Burcu çalışmasında doğum anınızdaki Venüs’ün burç ve ev konumları değerlendirilir, diğer enerji merkezleri ile olan ilişkisi mercek altına alınır. Bu analizden çıkarılan sonuçlara göre de sizin Venüs ile ilgili konuları hayatınızda nasıl deneyimlediğiniz üzerinde durulur. Bazen Venüs’e bizim kapıyı açıp onu hayatımıza davet etmemiz gerekir. Bunu her kadın kendi yoluyla yapar. Kimisi için sıcak ve aromatik bir banyo, kimisi için mum ışığı, kimisi için saatlerce resim yapmak, dans etmek ve kimisi için de tutkulu bir aşk ilişkisi Venüs’ün kapılarını açar. Venüs Burcu Analizinde yapmaya çalıştığımız şey işte sizin aradığınız Venüs anahtarını bulmak.

Venüs, öz değer ve öz saygı kavramları ile de ilişkilidir. Bu konular üzerinde bilinçli bir şekilde çalışırken doğum haritamı öğrenmeye başladım ve doğum haritamdaki Venüs konumlanmasının benden beklediklerini gerçekleştirdikçe öz değer ve öz sevgi konularında açılmalar yaşamaya başladığımı farkettim. Bundan sonra da bütün kadınlara aslında ne kadar değerli olduklarını ve sonsuz sevgiye her zaman erişebileceklerini iletmeyi kendime görev edindim.

Siz de gelin birlikte sizin için özel olan Venüs anahtarını keşfedelim ve kendinizi sevmenizin önündeki engelleri kaldıralım.

 

 

Sevgiler

Begüm

 

One thought on “Venüs Burcu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s