Doğum Haritası Çalışması

Doğum haritası, basitçe, bir kişinin doğduğu andaki gökyüzünün resmidir. Hangi burcun yükseldiği, Ay’ın, Güneş’in ve gezegenlerin konumları bu anın niteliğini bize anlatır. Derler ki kişi doğum haritasının, yani doğduğu anın, özelliklerini taşır üstünde. Bir kişinin karakterini, nasıl biri olduğunu, nelerden hoşlandığını, hayatının güçlü ve zayıf yönlerini doğum haritasına bakarak görebiliriz. Sadece gezegenler değil tabi ki, kullandığımız onlarca teknik, yapılan yüzlerce hesaplama ve yorumda değerlendirilebilecek binlerce nokta var.

Ben seanslarımda harita sahibinin kendisini tanımasına öncelik veriyorum. Eskiler “Kendini Bil” demiş, bu prensip üzerinden yola çıkıyoruz. Kişi kendini bildikçe hayatında anlamsızmış gibi görünen olayların nasıl bir örgü içinde aktığını görebilir. Önemli olan hayatımızı, kişiliğimizi ve kader dediğimiz örüntüyü anlamlı bir bütün halinde görebilmek. Bu da zaten seansların sonunda insanların yanımdan büyük bir şaşkınlıkla ama yepyeni bir perspektifle ayrılmasının başlıca nedenidir.

Doğum Haritası Çalışması’nın amacı sizi size tanıtmak, kendinize yüzlerce ışık yılı öteden bakabilmenizi sağlamak.

Arkadaşlarımla yaptığım doğum haritası çalışmaları genellikle 1 saat sürer, bazen yüzyüze bazen de Skype üzerinden çalışırız. Doğum haritası seansları her şeyden önce bir deneyim, kendimize giden yolda attığımız adımlardan biri belki de.

 

 

Sevgiler

Begüm

Lydiansoulwork@gmail.com

One thought on “Doğum Haritası Çalışması

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s