Lydian’da Ocak 2019

Ocak ayı benim için her zaman hareketli, koşuşturmalı geçer. Ocak ayında takvim değişir, zamanın adı değişir. Zaman, beraberinde bize bizi zorlayacak görevler de getirir. Bazen ne yapacağımızı bilemeyiz. Yeni yıla, yeni zamana nasıl uyum sağlayacağımız, bize verilen zamanla ne yapacağımız da her zaman bize kalmıştır. En önemlisi de bize verilen zamanla ne yaptığımız. Zaman bir hediyedir, yaşam da öyle.

 

gg

 

Hepimiz bu hayatta bir görevdeyiz. Hepimizin bir amacı var ve bunun ne olduğunu bilsek de bilmesek de onu gerçekleştiriyoruz. “Yaşam amacım nedir ?” diye arayıp durmaya gerek yok, Yaşam’ın kendi bilinci var. Biz sadece kendimizi, egomuzu, dırdırcı zihnimizi aradan çektiğimizde Yaşam ve Zaman tarafından bize verilen görevleri bilsek de bilmesek de gerçekleştirip hayata hizmet etmiş oluyoruz zaten.

Astroloji, zamanın niteliğini anlamak için kullandığımız, bin yıllara dayanan bir bilgelik alanı. Astrolojinin verdiği sonsuzluk hissi ve döngüsel düşünme alışkanlığı bu alanın bize kazandırdıklarının sadece çok ufak bir kısmı. Astrolojiyi anlayabilmek için bundan en az iki bin yıl önce yaşamış insanlar gibi düşünebilmek gerek. Ocak ayında da gerek Venüs Burcu gerekse Doğum Haritası olsun, Lydian’da çalışmalara devam ediyoruz.

Bununla birlikte bu ay içinde Feminen Arketipler çalışmalarımız da olacak.

Bu ay, paylaşımları özelleştirmeyi düşünüyorum. Bununla ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Haftalık yorumlarımı bu site üzerinden okuyabilir, her sabah yayınladığım günlük yorumlar için de beni Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

Sevgiler

Begüm

Ocak 2019

KADIKÖY

 

Lydiansoulwork@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s