Koç Burcu 2019

2019, Koç Burcu için son yedi yılın en sakin yılı olmaya aday. 2011’den beri Koç’ta seyreden sürprizler gezegeni Uranüs, bu yıl Mart ayında Koç Burcu’ndan çıkıyor. Artık elektrik şoklarına, durduk yere icad çıkarmalara, beklenmedik gelişmelere veda edebilirsiniz.

Hepimiz 2019’a hızlı bir giriş yapacağız. 1 Ocak sabahı rekabetin, sporun, hareketin gezegeni savaşçı Mars, Koç Burcu’na geçiyor. 1 Ocak’ta herkes yeni yıl kararlarını gerçekleştirmek için spor salonlarına doluşacak gibi görünüyor buradan 🙂

Koç bizim yaşam ateşimiz. İlkbahar’ın başlangıcı, 21 Mart’ta Güneş Koç Burcu’na geçer. Güneş Koç’a geçtiği anda Ay Başak’ta, Koç için önemli olan Mars da Boğa’da olacak. Güneş’in attığı ilk kıvılcımları topraklamak, bu enerjiden bir şeyler üretmek mümkün sanki. Bu bahar planlı, programlı, ayaklarımızı yere sağlam basarak, sağlam adımlar atarak ilerleyebiliriz. İlkbaharın güzel enerjisini kullanırken pilates eğitmenimiz yanımızda, bizi enerjimizi doğru kullanmamız konusunda eğitiyor ve en ince ayrıntıya kadar her şeye dikkat ediyor.

 

almondblossom

 

Jüpiter, Koç’u sever ve bu yıl Koç’a yardım ettiği Yay Burcu’nda seyrediyor, bunu genel olarak pozitif bir etki şeklinde değerlendirmek mümkün. Ancak kuralları ve disiplini temsil eden Satürn, Oğlak’ın soğuk zirvelerinden keskin bir bakış atıyor Koç’un yeşeren çayırlarına. Başladığımız her işte kuralları iyice gözden geçirmek, disiplinli olmak gerekli. Kolaya kaçmak, kısa yollardan başarıya ulaşmak bu yıl menüde yok.

19 Şubat’ta Kiron, Koç Burcu’nda.

21 Nisan’da aşkı ve neşeyi getiren Venüs Koç Burcu’na ilerleyecek. Rekabetten, yarışmalardan, kendimizi ortaya koymaktan keyif alacağımız birkaç haftanın göstergesi.

5 Mayıs’ta Koç Burcu’nda bir yeni ay yaşayacağız. Dolunay da 20 Ekim’de.

 

 

Sevgiyle,

Begüm

Aralık 2018

KADIKÖY

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s