Aslan Burcu 2019

Aslan’ların ve hayatımızın Aslan Burcu olan alanlarının değişmek zorunda kaldığı, geliştiği dönem geride kaldı. 2017 Ağustosundan beri amaçlarımız hayatımızın Aslan Burcu’nun olduğu alanındaydı, artık Yengeç’e geçti.

Aslan için nispeten rahat ve olaysız bir dönem görüyorum. Ne Satürn ne Uranüs ne de Pluton Aslan’ı görüyor bu sene. Özellikle Mart ayından sonra ortalık iyice süt liman olabilir. Ancak burada hayatımızın Aslan alanını belki bizim biraz ittirmemiz, bu konuda harekete geçmemiz de gerekebilir.  Ya da burayı dinlenmeye, nadasa bırakmak da geleceğe yönelik bir seçim olabilir çünkü önümüzdeki yıllarda Satürn’ün Kova seyri, Aslan’ı da harekete geçirecektir.

Aslanların şanslı olduğunu söyleyebiliriz çünkü Jüpiter 2019 yılı boyunca Yay Burcu’ndan Aslan’da güzel bir destek veriyor olacak. Aslan Burcu’ndaki kişisel gezegenlerinizin Yay’daki Jüpiter ile ne zaman daha net ve berrak bir ilişki içine gireceğine bakmak isteyebilirsiniz.

21 Ocak günü, Aslan Burcu’nda yılın ilk dolunayını yaşayacağız.

Bu yıl Temmuz ayı boyunca Mars, Aslan’da. Bu aşırı sıcakları, kuruluğu gösterir. Temmuz ortasında da Venüs Aslan’a geçiyor olacak. Mars, Güneş ve Venüs bu yaz Aslan’da toplanıyor.

1 Ağustos sabahı da Aslan’da Venüsyen bir yeni ay var. Bu gerçekten çok güzel görünüyor.

 

Sevgiler

Begüm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s