Yay Burcu 2019

2019’a şans, başarı ve büyük vaadlerle giren Yay Burcu insanları, yıl sonunda kendini beklediği yerde bulabilecekler mi ? Popüler astrolojinin şişirmesine bu yıl maruz kalanlar Yaylar oldu ve Yaylar böyle oltalara çok kolay gelir çünkü fazlasıyla iyimser ve beklenti doludurlar. Aklıma geldi, Dickens’ın Great Expectations’ını okumuştunuz, değil mi ?

İşte 2019’un Yay için teması bu: Büyük Umutlar. Şimdi moralinizi bozmak istemiyorum ama sadece gerçekçi olun. Sade, gerçekçi ve somut. Yay’ın yüksekten atan, yapamayacağı şeyler için söz veren, kendine ve etrafındakilere fazlasıyla inanan tarafları tetiklenmiş halde. Çok fazla kapılmayın bunlara ama vizyonlarınızı gerçekleştirmek için çalışın. Bu yıl ufkumuzu genişletme yılı, hepimiz için. Yayların da arasıra çalışması gerekir, masanın başına oturup yüksektek atıp durmakla olmuyor.

Evet, bu yul her şeyden önce ufkumuzu genişletme, bir olaya farklı perspektiflrden bakabilme ve dünyayı keşfetme yılı. Jüpiter’in Yay’dan geçişleri üzücüdür, önce çok şey vaad eder, Oğlak’a geçtiğinde ise aslında vaad edilen şeyler için bizim içten içe ne kadar eksik olduğumuzu gösterir. Görünene çok inanmamak, fırsatçılıktan ziyade gerçekçi ve sebatkar olmak gerekiyor.

Venüs 2019 içinde Yay’dan iki kez geçecek!!! Bu da Jüpiter’in güzel etkisini ikiye katlar 😉 2019 içinde Venüs hem Ocak ayında hem de Kasım ayında Yay’dan geçiyor. Bu gerçekten çok güzel.

 

17 Haziran’da Yay’da çok güzel bir dolunay yaşıyoruz, Jüpiter ve Venüs bu dolunayı iki taraftan tutuyor.

26 Kasım’da Yay’da yeni ay yaşanacak.

 

 

Sevgiler

Begüm

Aralık 2018

Kadıköy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s