Oğlak Burcu 2019

2019, Oğlak için önemli bir yıl. Hem Satürn, hem de tutulmalar Oğlak Burcu’nda gerçekleşiyor olacak.

Geçen yıldan beri hayatımızın Oğlak alanında, kariyerimizde ve toplumdaki yerimizde yeniden yapılanma yaşıyoruz. Bunun arkasında Oğlak’taki Satürn var. Satürn bize kariyerimizi ve hayatımızdaki yapıları yeniden inşa ettiriyor. Satürn işin içindeyse seçim şansı yoktur, çalışmak, sebat etmek, sabretmek ve yine çok çalışmak zorundayız.

6 Ocak’ta Oğlak Burcu’nda bir Güneş Tutulması yaşayacağız. Bu tutulma, yeni yıl planlarımızı başlatmak, harekete geçirmek için güzel bir dönemi işaret ediyor. 2019 yılının asıl başlangıcını bu tutulma (ve yeni ay) ile yapıyoruz. 1 Ocak – 6 Ocak arası her ne kadar harekete geçmeye hevesli olsak ve enerjimiz yüksek olsa da yeni başlayacağımız konularda kendimizi biraz rölantiye almış da olabiliriz.

1 Şubat’ta Venüs Oğlak Burcu’nda. Şubat ayında kariyerimizi ya da hayatımızın Oğlak alanını inşaa ederken Venüs konularından, ilişkilerden, arkadaşlıklardan ve kadınlardan yardım alabiliriz.

Bu yıl, Oğlak’ların kendi güçlerinin farkına vardığı bir yıl. Kendilerini bir çaba içinde bulabilirler, onları bu kadar çalışıp didinirken Okyanuslardan gelen tatlı meltemler de ruhlarını dinlendiriyor olacak.

 

Sevgiler

Begüm

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s