Kova Burcu 2019

2019, Kova Burcu için bir dinlenme ve hazırlık yılı. 2020’den sonra Kova’ların zamanı gelecek ve geleceği onlar inşa edecek.

Bu yıl, Kova’nın sevdiği bir gezegen olan Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçmesi Kova’lar için ani uyanışlara işaret edebilir. Daha önce hiç farkıda olmadıkları bir şeyin farkına varmak ve değişim var bu yıl içinde.

Bu yıl yaşayacağımız tutulmalar hayatımızın Kova alanlarını çok fazla etkilemiyor. Jüpiter’in Yay’dan geçişi ise Kova’yı destekler nitelikte ve bu destek bize yeni ufuklara açılma, bizim için yeni olanı keşfetme konusunda kolaylıklar sağlayacak nitelikte.

2 Şubat’ta Kova Burcunda güzel bir yeni ay yaşıyor olacağız. Bu bizler kollektif anlamda çok fazla etkileyeceğini düşünmediğimiz bir yeni ay, ancak sizin haritanızdaki önemli noktalara dokunuyorsa bu sizin için kişisel anlamda önemli olabilir. 15 Ağustos’ta da Kova Burcu’nda bir dolunay yaşayacağız.

1 Mart’ta Venüs Kova’da. Mart ayı ilişkilerde yenilik aradığımız ve belki gruplar, arkadaş grupları içinde daha mutlu olduğumuz bir dönem olabilir.

 

Sevgiler

Begüm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s