2 Aralık Haftası

Merkür Yeraltı’na arka kapıdan girdi, Venüs ise ön kapıdan. Yılın son karanlık yolculuğunda, Akrep’in soğuk ve çürüyen diyarında birarada Hermes ile Afrodit.

 

Para, aşk ve ilişkiler konularında son çizgiyi çekiyoruz. Kararlılık ön planda. Geleceğe olan inanç ve güvenle artık bir daha arkasına bakmadan kendi yolunda yürüyor kahramanımız. Ona sırlarını fısıldayan Akrep Merkür ve inancının simgesi, her zaman yeni ufuklara açıldığının, hayatın aslında bir keşif yolculuğu olduğunun göstergesi Yay Jüpiter yanında…

 

il_570xN.609914429_h9p3

Merkür gerilemesinin sonlanmasıyla yeni fikirler doluyor aklımıza. Artık yeni, yepyeni bir zamana doğru adım atıyoruz. Son dönemde değişimin dalgalı denizlerinde bir sağa bir sola savrulan gemimizden, şimdi yeni bir günün ışıklarını göreceğiz. Yay’daki yeni ay, Merkür’ün ileri harekete geçmesiyle yaşanıyor. Bu Jüpiteryan yeni ay çok önemli. Derin bir arınma döneminin, içe döndüğümüz ve kendimizle boğuştuğumuz gerilemeler döneminin ardından gelen bu Jüpiteryan yeni ay, artık yeni bir dönemin başlangıcına işaret ediyor.

Peki senin hayatında neler var ? Hangi enerjileri kullanıyor, hangi alanlarda çalışıyorsun ? Son dönemde hangi alanlarda yeni farkındalıklar yaşadın ve değişmeye başladın ?

 
Aralık ayının ilk haftasıdayız. Bu hafta boyunca Aylık Astroloji Rehberliği seansları kabul edeceğim, eğer siz de bu ayın sizin için neler getirdiğini merak ediyorsanız doğum haritanız üzerinde bu ayın etkilerini çalışabiliriz. Bu her zamanki gibi birlikte yaptığımız ve birlikte evrildiğimiz bir çalışma. Benim görevim size yolculuğunuzda ışık tutmak.

 

Aylık Astroloji Rehberliği

 

Aralık Ayı Astroloji Bülteni bugün içinde e-posta kutunuzda olacak.

 

Astroloji, hayat deneyiminin sudaki yansımasıdır, tıpkı Galadriel’in aynası gibi. Her an yeni seçimler yapıyoruz ve buna göre bir hayat deneyimliyoruz. Astrolojiyi okuyarak anlamaya, öğrenmeye çalışıyorsan bu zor ve uzun olur. Yaşayarak, deneyimleyerek öğrenmek en iyi yoldur. Her an, her saat, her gün, her ay… içinde olduğun döngülerin farkında olmaktan bahsediyorum aslında, hepsi bu.

 

Lydian Katalog Aralık 2018

 
Sevgiler
Begüm

Aralık 2018
KADIKÖY

 

a9a8057a2d52f84d50c0a6a68ed84841

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s