Venüs Dördüncü Ev’de

Haritasında Venüs, Dördüncü Ev’de olan bir kişi her şeyden önce evinde olmayı sevecektir. Onun evi gördüğünüz en güzel evlerdedir, incelikle ve derin bir estetik duygusuyla dekore edilmiştir.

Dördüncü Ev’deki Venüs için aile, kökler, geçmiş çok önemlidir. Arada sırada nostalji duygusuna da kapılabilir ve bu ona derin ve sessiz bir mutluluk verir. Çocukluk günleri, geçmişte kalanlar, aile temaları onun için değerlidir.

Bu kişi kendine ait bir oda, kendine ait bir ev ile mutlu olur.

 

gngg

 

Evinde huzur olması onun mutluluğu için çok önemli. Özellikle yükselen Koç’lar için Dördüncü Ev’deki Venüs köklere adanmışlık, köklerini, aile geçmişini, atalarını aramak ve atalarının geldiği topraklara geri yerleşmek gibi arzu ve isteklerin göstergesi olabilir.

Ne olursun olsun siz onun evinde misafir olduğunuzda kendi evinizdekinden daha konforlu ve rahat hissettirmeye çalışacaktır sizi. O sevdiklerini evine davet eder ama kendisi misafir olarak bir yerlere gitmekten pek hoşlanmayabilir.

Haritasında Venüs Dördüncü Ev’de olan biri parasını da evini güzelleştirmek için harcayacaktır. Evini çok güzel dekore eder ve süsler. Özellikle mutfak, onun evinin en önemli alanıdır. Yemek yapmak, pastacılık, ev dekorasyonu gibi konular onun hobileri arasında olabilir. Yemek yemekten mutluluk duyabilir.

Eğer siz de kendi kişisel doğum haritanızda Venüs’ün burç ve ev konumunu merak ediyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

Sevgiler

Begüm

One thought on “Venüs Dördüncü Ev’de

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s