Venüs Birinci Ev’de

Birinci Ev’deki Venüs, her şeyden önce güzel ve nazik bir karakterin göstergesidir. Doğum anında Venüs yükselen insanlar, Venüs’ün özelliklerini üzerlerinde taşır ve karakterlerine yansıtırlar. Bazen eğlenceli, tatlı, keyifli; bazen de kahinat güzeli olabilirler. Haritanın genel durumuna göre sanata da yetenekli olabilirler ve bedenlerini kullanarak sanatlarını icra edebilirler.

Birinci Ev’de Venüs, Ateş Burçlarındaysa kadınlara pasaklılık verir. Fiziksel güzelliğin bu kadar fazla önem kazandığı günümüz dünyasında astroloji öğrencileri arasında da Birinci Ev’deki Venüs biraz fazla abartılabiliyor ama burası Venüs’ün olabileceği en iyi yer değil. Venüs Beşinci Ev’de veya İkinci Ev’de çok daha güçlü olabilir.

Venüs ile birlikte doğanlar etraflarındaki insanlar için çekici olabilir. İçi dışına yansımış haldedirler, onların güzelliği derilerinin altına garip kimyasal maddeler pompalanmasından değil, sadece üzerlerinde taşıdıkları ışıktandır. Güzelliklerinin fake olmadığının kanıtı da davranışlarında ve ince ruhlarında.

Eğer burada Venüs, zor bir açı alıyorsa kişi kendi güzelliğinin farkında olmayabilir ve küçük ayrıntılara takar durur kafasını. Venüs’ün aldığı açılar iyice çalışılıp kişinin duygusal ve farkındalık anlamında evrimi ve dönüşümü için gerekli çalışmaların yapılması gerekebilir. Venüs bazen üzerinde çalışmamız gereken konuları da gösterir.

Eğer siz de kendi haritanızdaki Venüs’ün konumunu ve sizin için sakladıklarını merak ediyorsanız lütfen bir rehberlik için bizimle iletişime geçin.

 

 

Sevgiler

Begüm

Kasım 2018

Kadıköy

Lydiansoulwork@gmail.com

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s