Venüs Altıncı Ev’de

Altıncı Ev, kendimizi sosyal hayat ve evlilik için hazırladığımız yer. Burası bir hazırlık alanı. Evden çıkmadan önce saçımızı yaptırdığımız kuaför, elbiselerimizin dikilip hazırlandığı atölye ve her şeyden önemlisi kendimizi gün be gün geliştirdiğimiz her alan, her çalışma alanı. Rutinleri asla hafife almayın, günlük rutinleri ve alışkanlıklarıdır bir insanın hayatını oluşturan.

Venüs burada düzenliliğiyle, dünyasını bir düzene koymasıyla, titizliğiyle ön plana çıkar. Keyifli ve yardımsever iş arkadaşlarının göstergesidir. Altıncı Ev’deki Venüs iş arkadaşları tarafından sevilir ve iş hayatında mutlu olur. Çalışmak onu mutlu edebilir ve birlikte çalıştığı kimseler de onunla çalışmaktan mutluluk duyarlar. Çalışmaktan ve işe gitmekten mutluluk duyacaktır.

Altıncı Ev’deki gezegenler kişinin yaptığı işle de ilgili olduğuna göre bu kişi rahatlıkla sanat dallarında başarılı olabilir. Güzellikle ilgili işlerde çok iyi olabilir. Kadınlarla ilgili konularda çalışabilir ya da kadınlarla çalışabilir. Belki de onun çalışma arkadaşlarının büyük bir çoğunluğunu kadınlar oluşturur.

Bahçecilik, şifalı ve aromatik bitki yetiştirme, el işleri ve el becerileri, güzellik ürünleri geliştirme, estetik alanında çalışma, güzellik uzmanlığı, tasarım, terzilik, bahçe tasarımı, çiçek aranjmanları, çiçekçilik, veterinerlik ve bunlarla birlikte organizasyon işleri de Altıncı Ev’deki Venüs’ün keyifle yapabileceği işlerdir.

Altıncı Ev’deki Venüs aynı zamanda evcil hayvanların da bu kişi tarafından çok sevildiğini anlatır. Hayvanları beslemek ve onların bakımını yapmak onun için mutluluk kaynağı olabilir.

Venüs’ün Altıncı Ev’de olması güzeldir, kişinin günlük hayatı ve alışkanlıklarıyla ilgilidir. Bu kişiler günlük hayatın küçük ayrıntılarından bile mutluluk duyabilirler. Tabi ki her zaman doğum haritası bir bütün olarak ele alınmalı ve buna göre yorum yapılmalı.

 

Sevgiler

Begüm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s