13-14 Ekim Haftasonu

Yıldızlar bize eğlenceli bir haftasonu vaad ediyor. Ay, tüm haftasonu boyunca dansın, renklerin, farklılığın, çeşitliliğin ve biraz da abartının burcu olan Yay’da ilerliyor. Hareketli, meraklı ve sosyaliz.

Cumartesi sabahı yaşanan Ay-Mars uyumunun mesajı belli: Mars dans istiyor! Yeniliklere, yeni fikirlere, hayatımızda bizi ileriye götürecek yenilikler yapmaya açık bir sabahtayız, güzellikle değerlendirelim.

Eski arkadaşlarla biraraya gelebiliriz, re-union’lar yaşanabilir. Gaza gelip dünya kadar alışveriş yapmak isteyebiliriz ama bunlar sonradan kredi kartı aşkı olarak bize geri dönebilir ve aldıklarımızdan uzun vadede memnun kalmayabiliriz: Venüs geriliyor, bizler de sonradan ekstrelerle ekstradan gerilmeyelim!

Pazar günü de Ay-Güneş uyumu yine içinde güzel başlangıçlar enerjisini taşıdığı gibi ailelerin biraraya gelmesini de gösteriyor olabilir. Festivaller, sosyal etkinlikler için de güzel bir gün.

Pazar akşamı Ay, Satürn’e yaklaşmaya başladıkça Pazartesi Sendromu’nun ayak seslerini duymaya başlayacağız: Pazar gecesi 11 sularında Ay, Yay’dan çıkıp Oğlak’a, Satürn’e doğru gidiyor, sizi Allah’a havale ediyorum, Pazartesi sabahını bence şu anda hiç düşünmemek gerekir. 😉

Kahkahaların havada uçuştuğu ve uzaklardan gelen arkadaşların biraraya geldiği bir haftasonu olmasını dilerim,

 

 

Sevgiler

Begüm Asteria

Ekim 2018

KADIKÖY

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s