Venüs On Birinci Ev’de

On Birinci Ev, eskilerde İyi Ruh Evi olarak geçer. Burası haritanın en güzel yeridir, hayaller, umutlar ve dilekler burada toplanır. İyi şansı gösterir, güzel bir geleceğin, renkli bir sosyal hayatın, toplum tarafından sevilmenin, çalışmaların karşılığının alınacağının müjdecisidir.

Hayatta edindiğimiz, biriktirdiğimiz kaynakları, sosyal statüyü ve kariyeri On Birinci Ev’de kendimize bir gelecek ve sosyal hayat inşa etmek için kullanıyoruz. Venüs burada oyun boyunca topladığımız bonusları çoğaltıyor, yetiştirip büyüttüğümüz ve ağaçta topladığımız elmanın üzerini şekerle kaplayıp da elma şekeri yapıyor!

candyapples

Venüs On Birinci Ev’de rahat eder, güzelliklerini rahatça ifade eder. Venüs’ün On Birinci Ev’de olduğu bir harita sahibi kadın grupları içinde şanslıdır. Kadınlarla biraraya gelebilir, kadın grupları ile başarı sağlayabilir. Sosyal hayat hareketli ve keyiflidir.

Bu kişinin çevresinde daha çok kadınlar olabilir. Kadınlarla birarada olmaktan, kadınları ilgilendiren konularda yeni projeler üretmekten, planlar yapmaktan keyif alabilir.

On Birinci Ev’deki Venüs, insanlar arasında olmak ister. Biraraya gelmesi gereken insanları biraraya getirebilir özellikle Hava Grubu bir burçtaysa. Ancak sert ve olumsuz etkilere de sahipse insanın arkadaşlarına, arkadaş çevresine dikkat etmesi gerekir. Örneğin Satürn ile iyi geçinemeyen bir On Birinci Ev Venüs, kötü arkadaşları da gösterebilir.

On Birinci Ev’deki Venüs, insanın çevresindeki, network’ündeki kadınlardan destek alacağını da gösterir.

On Birinci Ev’deki Venüs, parayı sosyal hayatı için harcar. Arkadaş grubuyla eğlenceye, tatile gitmek onu çok mutlu edecektir, ancak her halükarda çok da abartmaması ve kendini arkadaşlıklar, sosyal hayat ve pembe pancurlu bir gelecek hayaline kaptırarak sınırlarını zorlamaması gerekir. İnsan her şeyin ölçüsüdür.

 

Sevgiyle,

Begüm Asteria

Ekim 2018

KADIKÖY

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s