Fenestra Aeternitatis, 23 Eylül – 21 Aralık

Fenestra Aeternitatis, “Sonsuzluğa Açılan Pencere” anlamına gelir. Hepimiz kendi sonsuzluğumuza açılan pencereye ulaşabiliriz. Buradan baktığımızda hayatımızda aradığımız anlamı, amaç hissini, neşeyi ve çok daha canlı bir hayatı bulacağız. Fenestra Aeternitatis işte bu amaçla hazırlanmış, üç aylık bir program. Amacı kendinizle olan bağınızı güçlendirmek, kendinizle ve içsel benliğinizle daha derinden bağlar kurmanıza yardımcı olacak yetenekler kazanmanız ve böylelikle çok daha tatmin edici ve yaratıcı bir hayata kavuşabilmeniz.

Bu program sadece arkadaşlarım için. 

 

Fenestra Aeternitatis’i kendimizi keşfetmemiz ve kendimizi daha iyi anlayabilmemiz için tasarladım. Bu üç ayda kendinize açılan gizli pencereler, gizli kapılar bulabilirsiniz. Venüs’ün geri hareketini takip edeceğiz ve onunla birlikte Yer Altı’na inip geri döneceğiz. Bu sonbahar içsel çalışmalar için iyi bir zaman, kendimizi yeniden keşfetmek ve yeni semboller ve enerjiler keşfetmek için iyi bir zaman.

Bu yolculuk sırasında astrolojiye ve rüya çalışmalarına başvuracağız.

 

HAFTA 1: Astrolojiye Giriş ve Doğum Haritası Analizi: Derin ve detaylı bir doğum haritası okuması, doğum öncesi tutulmaları ve bazı asteroidleri de içeren.

HAFTA 2: Rüya Çalışmalarına Giriş. Rüya Çalışmaları nedir ? Neden rüya çalışmasında, rüyaları yorumlamıyoruz. Rüyayı gören ile rüya arasına girmek neden yanlış  ? Rüyalara ve evrensel sembollere nasıl yaklaşabiliriz ?

HAFTA 3: Lagina: Ay Konuları: Doğum haritamızdaki Ay Burcunu anlamak, Ay’ın değişimleri, Ay Fazları, Yaşam Döngüsü, Hafıza ve bu kavramları kullanmak.

HAFTA 4: Rüya çalışması pratiği ve rüya analizi.

HAFTA 5: Aphrodisias: Venüs Burcunuz ve doğum haritanızın üzerindeki güncel Venüs transitleri.

HAFTA 6: Rüya çalışması pratiği. Size sadece sorular sorduğum ve asla bir şeyin anlamını söylemeye çalışmadığım, tamamen size odaklı bir rüya çalışması.

HAFTA 7: Mythwalking.

HAFTA 8: Rüya çalışması pratiği ve rüya analizi.

HAFTA 9: İlerletilmiş haritanız (progressed chart) ve Güneş Dönüşleri (Solar Returns). İçsel gelişiminize ve önümüzdeki yıla derin bir astrolojik bakış.

HAFTA 10: Arketipsel Rüya Çalışması: Rüya sembolleri ve bu sembollerin evrensel sembollerle ve mitolojik hikayerlerle örtüşmesi.

HAFTA 11: Az Laf Çok İş: Harekete geçmek. Yeni yaşam deneyimleri ve varoluş yolları bulmak, yaratmak ve icad etmek.

HAFTA 12: Rüya Çalışmalarına devam ve üç aylık sürecin sonlandırılması. Deneyimlerimizi paylaştığımız, yaptığımız çalışmalara uzaktan baktığımız bir seans. Sizin sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenecektir. Bununla birlikte önümüzdeki dönemi planlamak, daha fazla yaratıcılığın ve spiritüel öğelerin hayatımıza ve kişiliğimize dahil edilmesi için planlama.

 

Tüm seanslar tek kişilik ve özeldir, kişinin istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenir. Seanslarımızı Skype gibi görüntülü konuşma kanalları üzerinden gerçekleştirebiliriz.

 

  • Yeni bir sayfa açmak,
  • Daha tatminkar, otantik ve ruhsal bir hayat yaratmak,
  • Kendinizi daha iyi tanımak ve keşfetmek,
  • Kişisel gelişim ve içsel bir deneyim

…arayışındaysanız Fenestra Aeternitatis size göre olabilir. Derin ve kişisel seviyede yapılan bir çalışma olduğu için sadece üç kişiye hizmet verebiliyorum.

 

Sevgiler

Begüm Asteria

Eylül 2018

KADIKÖY

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s