Mart Ayında Aşk, İlişkiler ve Para

Venüs’e göre Burç Yorumları

 

Mart ayında aşk, ilişkiler ve para alanlarında neler yapabiliriz ? Özdeğer algımız üzerine çalışmak için hangi yolları deneyebiliriz ? Toplumun verdiği değersizlik şartlanmasını kırmak için hangi alanlara yönelebiliriz ? İşte bu soruların yanıtlarını Venüs’ün seyrinde arayacağız.

 

Lütfen Yükselen Burcunuza göre okuyunuz.

 

YÜKSELEN KOÇ

Bu Ay biraz daha şanslısın Yükselen Koç. Mart’ın ikinci haftasından itibaren Venüs seninle. Yeni bir saç modeli, yeni kıyafetler, bahar için hazırlık zamanı. Eski kıyafetlerini atabilir, yerine yenilerini alabilirsin. Kırmızı ve sarı tonları sana çok yakışıyor. Şimdi değer algın bedeninde, saçlarında. Spor, kişisel bakım, bedenini iyi hissettirecek olan her şey kendini çok daha değerli hissetmene yardım edecek. Ayın son günlerinde seni bekleyen bir sürpriz var, kendi kendini şaşırtabilirsin.

 

YÜKSELEN BOĞA

Mart’ın ilk haftasından Şubat’tan beri devam eden sosyallik ve hareketlilik devam ediyor olmalı. Seni şimdi yaklaşık üç haftalık bir içsel yolculuk bekliyor Yükselen Boğa. Hayal gücün aktif olacak. Ay sonunda ise seni büyük bir aydınlanma, yeni bir farkındalık bekliyor.

 

YÜKSELEN İKİZLER

Mart’ın ikinci haftasından sonra çok seveceğin ve keyif alacağın bir hayli sosyal bir döeneme gireceksin. Arkadaş çevren genişleyebilir, yeni kadınlarla tanışabilirsin. Ay sonunda da arkadaşların tarafından sana bir sürpriz yapılabilir. Bu ayın senin için anahtar kelimesi: Umut.

 

YÜKSELEN YENGEÇ

Bir süredir yaşamakta olduğun aşkınlık hissi, derin rüyalar ve hülyalar artık ifadesini toplumsal alanda bulmaya başlıyor. Mart’ın ikinci haftasından itibaren kendini görünür kılmaya başlayacaksın, ay sonunda da beklemediğin bir iş değişikliği, kariyerinde beklemediğin sürpriz bir gelişme olabilir. Kariyerin senin emeğinle oluşturduğun eserin. Bu dünyaya yaptığın katkıların bizler için ne kadar önemli olduğunun farkında mısın ?

 

YÜKSELEN ASLAN

Bir süredir yaşamakta olduğun belirsizlik hali artık Mart ayında ortadan kalkıyor. Önümüzdeki dönemde yapacağın seyahatleri tasarlamaya başlıyorsun ve belki de kendini yollarda buluyorsun. Bu ya kendine güzel bir felsefe kitabı, içinde senin için yeni fikir tohumları barındıran bir kitap hediye et. Fikirlerin, düşünce dünyan genişledikçe dünyadaki yerini daha iyi anlayacaksın, sen Altın’dan dökülmesin, bunu asla unutma. Bu ay senin için anahtar kelime: Kendine inanmak.

 

YÜKSELEN BAŞAK

Karşına çıkıp duran bu ne idüğü belirsiz, hem çok çekici hem de tam olarak ne yaptığını anlayamadığın insanlardan bir nebze olsun kurtulacaksın bu ay. Biraz daha kendinle kaldığın, ortalığı çekip çevirebileceğin bir döneme giriyorsun. Senin gücün de burada saklı zaten: maddeyi ve zamanı yönetmekte. Hayatta iple sapı ayırmakta, netlikte ve neyin ne olduğunu iyi bilmekte saklı yeteneklerin. Bunları kullanmalısın.

 

 

YÜKSELEN TERAZİ

Mart’ın ikinci haftasından itibaren aşk ve ilişkiler alanında hareketlenme yaşıyorsun. Karşına harika kimseler çıkabilir. Birlikte hareket etmek istediğin, arkadaşlık kurmak istediğin kimseler çıkabilir. Eğer yalnızsan bu ay özel biriyle de tanışabilirsin, özellikle Mart’ın son haftası sürpriz karşılaşmalar, sürpriz tanışmalar için çok elverişli. Akışa güven ve akışta kal.

 

YÜKSELEN AKREP

Son zamanlarda çok keyifli, yaratıcı, kendini güzel ifade edebildiğin bir dönemdeydin ve bu önümüzdeki hafta da devam ediyor. Hayat senden ruhunu ifade etmeni, eline kalemi, fırçayı alıp dünyada izini bırakmanı istiyor bugünlerde. Bunu yapmalısın, Akrep’in yaratıcılığı ve derin görüşü bizlerin çok ihtiyaç duyduğu değerlerdir. Bu ayın ikinci haftasından itibaren çalışma ortamında, yaptığın rutin işte değişiklikler fark edeceksin. Birlikte çalıştığın kadınlarla güzel oluşumlar yaratabilirsin, günlük çalışma planını iyileştirebilirsin. Günlük güzellik ve bakım rutinini tekrar gözden geçirebilirsin. Yaşamın devamı için insan kendi bedenine ve çevresine bakmalıdır, bunu unutma. Senin biraz hakir gördüğün bir şey bu, biliyorum, ancak biraz daha bu konulara eğildiğinde aslında burada da gizli hazineler olduğunu fark edeceksin.

 

YÜKSELEN YAY

Haha! Harika bir dönem seni bekliyor Yay. Mart’ın ikinci haftası ile birlikte harekete geçiyorsun, keyifli, sosyal, neşe dolu bir dönem olabilir bu; tabi ki hayatında bunun önüne geçecek daha büyük ve ciddi konular yoksa.

Son zamanlarda para konusunda çektiğin sıkıntılar biraz olsun hafifleyebilir. Hobilerini kullanarak da para kazanabileceğin bir ay olacak Mart senin için. Ay sonunda da Venüs’ten sana bir sürpriz var.

 

YÜKSELEN OĞLAK

Bu ayın ikinci yarısından itibaren ev ve aile konuları gündemine geliyor Oğlak. Bununla birlikte kendi iç dünyana da yönelebilirsin. Bilinçaltınla ilgilenebilir, seni ve davranışlarını koşullayan şeylerin neler olduğunu anlamak isteyebilirsin. Özdeğerinin sosyal statünle ya da maaşınla değil köklerindne getirdiğin gerçek Değer ile yakından ilgili olduğunu anlamak için güzel fırsatların olacak Mart ayında.

 

YÜKSELEN KOVA

Bu ay düşünce örüntülerini, düşünce şeklini değiştirmek, kendini sevmeye başlamak için güzel bir ay. Bu ayda zihinsel alanda yapacağın değişikler önümüzdeki dönemde daha da derinleşip güçlenebilir. Özellikle özdeğer, değersizlik, kadınlık, dişilik konuları üzerine düşünüp okuyabileceğin bir dönemdesin.

 

YÜKSELEN BALIK

Para. Para. Para. Mart ayına girdiğimizde hala alışık olduğun okyanusların altındasın Balık. Hayaller hülyalar seni almış tatlı bir akıntıda hafifçe sallanan bir kayığın üzerinde sonsuzluğa doğru götürüyor… Mart’ın ikinci haftasından itibaren biraz daha hareketlenebilirsin. Hayatın gereklilikleri, aç kalmamak için para da kazanman gerektiği gibi garip düşünceler seninle olabilir bu ay. Maddiyat ön plana çıkıyor ve bunun için inisiyatif alman gerekiyor. Merak etme, içinde uyuduğun sandalı sallayan denizkızı şimdi Amazonlar Kraliçesi haline bürünmüş halde ve hala seninle…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s