Başak’ta Dolunay: Ruhların Hasatı

Gerçek neydi ?

 

Kral, “gerçek”i bulmak, öğrenmek için derinliklere daldı. Yer’in altına indi, Yeraltına akan nehirleri izledi, dehlizlerin mağaraların içinden geçti. Mağaralardan birinde sakalları karnına kadar uzamış yaşlı bir cüce ile karşılaştı. Ne kadar gösterişsiz ve aksi olsa da bu cüce ona derin bir güven veriyordu. Kayalar kadar güvenilirdi. Zamanının kısıtlı olduğundan ve önündeki zorluklardan, yapması gerekenlerden bahsetti cüce. Ona doğru yolu gösterdi.

Yolu dehlizlerde daha da derinlere indi… Artık su bitmişti, kuru taş ve kayalarla kaplıydı etrafı. Mineraller, parlayan taşlar da vardı burada. Sonunda Hades’in Tahtı’nın olduğu salona ulaştı… Hades Yeraltı Tahtında kurulmuş oturuyordu, ruhları sayıyordu birer birer. Kral onun karşısına geçip dikilmedi, uzaktan onu izledi…

Derken tatlı bir Uyku aldı Kral’ı. Rüyasında mavi kristalden bir yere girdiğini gördü, denizlerin altındaydı burası. Etrafta çeşit çeşit balıklar yüzüyor, mercanlar, yosunlar her yanı süslüyordu. Dünya’da duyulamayacak kadar güzel bir şarkı duydu burada. Şarkıyı söyleyen kızıl saçlı bir kadındı ve denizkızları yanında harp çalıyorlardı.

Müzikle suyun içinde yükselmeye başladı, yükseldi, yükseldi… Sanki onu dünyalar arasında taşıyan biri vardı yanında. Anlaşılan gece vaktiydi, suyun içindeyken Ay’ın suya düşen ışıklarını fark etti. Başını sudan çıkardığında Ay, karşısında gümüşi ışıklarıyla parlamaktaydı. Karaya ulaştığında şarkı söyleyen kadın onu bekliyordu, şimdi Ayışığının altında fildişi teni ve bakır saçları daha farklı parlamaktaydı. O anda anladı Kral, işte Gerçek buydu…

Dolunay’ın ışığı altında Sonsuz Sevgi kendini dünyada görünür hale getirmişti…

 

minosgoddess

 

Size, Jupiter’in bu Dolunay’daki hikayesini anlattım. Bunları kendim uydurmadım, sadece Dolunay esnasındaki gökgünlüğünü hikaye şeklinde aktardım.

Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece deneyimleyeceğimiz Dolunay çok yoğun bir Sevgi enerjisine sahip. İlişkiler bundan nasibini çok iyi alacaktır, bu Dolunay’da Venüs’ün eli var. Şu anda Venüs gökyüzündeki en güçlü enerji. Kendi mesajını bizlere kolaylıkla ulaştırıyor.

Başak Dolunayları, Balık’ın sonsuz sevgisinin ve derinliğinin kendini maddi dünyada ifade etmesini anlatır. Başak-Balık Ekseni ruhun dünyaya bedenlenmesi ile ilgilidir, doğum yapmış olan her kadın bunu bilir.

İşte Başak’ta seyredecek olan Dolunay da Balık’ın sonsuz ilhamını, ruhsallığını, bitmeyen sevgisini ve aşkınlığını bu dünyada ifade etmemiz, maddeleştirmemiz, somutlaştırmamız için bir kapı açıyor bu gece göklerde…

 

Kişisel danışmanlık için: Lydiansoulwork@gmail.com

 

 

Sevgiyle,

Begüm Asteria 

Şubat 2018

Kadıköy

Advertisements

One Comment Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s