25 ŞUBAT – 3 MART HAFTASI VENÜS’E GÖRE BURÇ YORUMLARI

Sadece aşka, ilişkilere ve paraya odaklanırsak ?

sadece Venüs’e odaklı haftalık öngörülerimi paylaşıyorum. Aşağıdaki yorumlar sadece tek bir gezegene bakarak yapıldığı için hayatın sadece belli alanlarını içeriyor. Lütfen Yükselen Burcunuzu referans alarak okuyunuz.

Venüs, çok güçlü olduğu Balık Burcu’nun karanlık sularında seyrine devam ediyor bu hafta. Hala birçoğumuz sisli suların üzerinde bir kayıkta hafif hafif sallanıyor gibiyiz. Sahi, masal ile gerçek arasındaki ince perde nerede başlayıp nerede bitiyordu ?

YÜKSELEN KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Parti ne zaman bitti ? Son zamanlarda kendini yalnız hissediyor olabilirsin sevgili Yükselen Koç. Bu hafta son. Önümüzdeki hafta aşk ve ilişkiler anlamında yeni bir dönügüye adım atacaksın. Bu dönemde içeriye bak, kendinle ilgili bilmediğin neler var ? Unuttuğun, unuttuğunu da unuttuğun neler var ? Sen ne kadar kendini bilirsen ilişkilerini de o kadar iyi idare edebilirsin.

YÜKSELEN BOĞA (21Nisan – 21 Mayıs)

Az önce arkadaşlarının yanından geldiğini biliyorum. Arkadaş grupların, eski arkadaş grupların, aranızda gerçekten bir bağ olan arkadaşlarınla keyif sohbetler, mutlu buluşmalar görüyorum. Arkadaşlarından hem para hem de ilişkiler konusunda destek görüyorsun Yükselen Boğa.

YÜKSELEN İKİZLER (22Mayıs – 21Haziran)

İş, kariyer ve kariyerden gelen para burada gündeme oturmuş halde. Yükselen İkizler’in kariyer anlamındaki sorunu sürekli kariyer değiştirmesidir ancak bugünlerde yapılacak değişiklikler talihli olacak gibi görünüyor, eğer haritada bu durumu etkileyecek daha farklı konumlanmalar yoksa.

YÜKSELEN YENGEÇ (22Haziran – 23Temmuz)

Bugünlerde kendine zaman ayırıp sadece kendini dinlemek, meditasyon yapmak içinden geliyor olabilir. Bu iç sesi dinle, her zamanki gibi. Güzel bir etki altındasın ve bu haftayı iyi değerlendirmek isteyebilirsin. Ufkunun genişlediği, sevgiyi sadece kendi çevrenle, kendi sevdiklerinle değil sınırlarını genişleterek deneyimlemek istediğin bir haftada olabilirsin. Sevgiye izin ver.

YÜKSELEN ASLAN (24 Temmuz – 23Ağustos)

Bir yerlerden beklediğin bir para varsa bugünlerde gelebilir sevgili Yükselen Aslan. Birlikte dışarı çıktığın insanlar hesabı ödemek isteyebilir, biliyorum, hesabı hep sen ödersin ve bu tabi ki sana yakışır ancak bugünlerde başkalarından gelen hediyeleri de kabul edebilirsin.

YÜKSELEN BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hayallerinin beyaz atlı prensini buldun sonunda Yükselen Başak. Ama dur biraz, karşındaki insanlar her zaman zannettiğin kadar ulu, müthiş, güzel ve ruh dolu olmayabilir. Bugünlerde gerçekten güzel bir ilişkiye başlayabilirsin de ancak geçen hafta tanıştığın o çok etkileyici çocuk aslında hiç de zannettiğin gibi biri çıkmayabilir de. Çok güzel zamanlardasın, çok güzel günler. Ancak karar vermek için acele etmek iyi değildir. Bugünlerde güzel arkadaşlıklara başlayabilir, seninle aynı ya da benzer spiritüel ilgi alanlarına sahip kadınlarla tanışabilir, arkadaş olabilirsin. Aranda küslük olan ama barışmak istediğin kimselerle de barışabilirsin.

YÜKSELEN TERAZİ (24 Eylül – 22Ekim)

Sen hep birlikte çalıştığın insanlara onlar birer azizeymiş gibi davranırsın, değil mi Yükselen Terazi ? Bugünlerde bu biraz daha artmış olabilir. Yükselen Terazi ile birlikte çalışmak çok keyiflidir, bugünlerde daha da keyifli. İş arkadaşların için yapacağın ufak bir hoşluk beklediğinden daha güzel karşılanabilir. İş ortamında güzel ilişkilere açık bir haftadasın.

YÜKSELEN AKREP (23Ekim – 22Kasım)

Yükselen Akrep’in eğlence ile ne kadar işi olur bilmiyorum ama bugünlerde alttan alttan, sadece hisleri ve duygularıyla mutlu o. Yaratıcılık had safhada olabilir sevgili Yükselen Akrep. Artık içinde tuttuğun onca keder, kin ve öfke bırak ki sanata, dansa, şarkıya dönüşsün. Kendini ifade etmek için harika bir haftadasın. İfade et ruhunu.

YÜKSELEN YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Ev, aile konularında bugünlerde aklının karışık olduğunu biliyorum Yükselen Yay. Sanki evini su basmış gibi de hissediyor olabilirsin. Bugünlerde Centaur’un toynakları tam yere basmıyor gibi sanki ? Ya da denizin içinden yürüyorsun ? Bununla birlikte psikoloji, kişisel gelişim, kendini tanıma, kendi bilinçaltınla çalışmak konularında güzel desteklerin var. Jüpiter bilmediğin uzakları, Venüs de senin derinlerini aydınlatıyor bugünlerde. Bol bol yazıp kendi içine bakmak iyi olabilir. Rüyaların ve iç sesin aşk ve ilişkiler konusunda seninle.

YÜKSELEN OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Aklın bugünlerde karışık Yükselen Oğlak. Nasıl olmaz… her şey birarada seni bulmuş gibi, düşünceler aklına geliyor ama onları yakalayamıyorsun ki… İnsan bir balığı nasıl tutabilir elinde, balık kayar gider… Bu sisli günleri aslında yaratıcı yazma yeteneğini geliştirmek için kullanabilirsin. Oğlak’ın çelik disiplinini şimdi zihinsel alanda kullanarak içindeki ilhamı kağıda dökebilirsin.

YÜKSELEN KOVA (21 Ocak – 19 Şubat)

Para, para, para. Biliyorum Yükselen Kova için para dünyanın en önemli meselesi değildir. Ancak bugünlerde sevdiklerin, zevklerin için para harcama konusunda aşırıya gitme eğilimin olabilir. Yeni para kaynakları da yaratabilirsin. Vurgu bu hafta para alanında. Aynı zamanda yeteneklerini kullanmak için çok güzel günlerdesin. Özellikle güzel sanatlar, resim ve müzik konusunda. Bizleri yeteneklerini kullanarak ifade edeceğin hediyelerinden mahrum bırakma sevgili Yükselen Kova.

YÜKSELEN BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

Ayaklarını yere sağlam bas Yükselen Balık. Hayallerin seni Boğaz’ın akıntısı gibi alıp götürmek istiyor olabilir. Sevgiyi en yüksek frekansında deneyimliyor da olabilirsin. Belki bu uçuculuk, sis ve akış yoğunluğu sana iyi geliyor. Bununla birlikte kişisel güzellik, giyim kuşam, kendi güzelliğini göstermek için de iyi günlerde olabilirsin. Yükselen Balık her zaman güzel ve zariftir zaten, ama şimdi Güzellik Yıldızı senin alnında parlıyor…

25 ŞUBAT – 3 MART HAFTASI VENÜS’E GÖRE BURÇ YORUMLARI

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s