Lydian Katalog Aralık 2017

Bu katalogda sizlere verdiğim hizmetleri tanıtmayı amaçlıyorum. Bugüne kadar birçok kişiyle gerek doğum haritası, gerek Venüs üzerine çalıştık. Aralık ayında da yine bir yandan mitoloji ve psikoloji, diğer yandan da astroloji üzerine olan çalışmalarımı devam ettirdiğim gibi doğum haritasını öğrenmek isteyenlere de yardımcı olmaya devam ediyorum. Bu dönemin hepimize iyilikler ve huzurlu bir sonbahar getirmesi dileklerimle…

 

 

begumjuly

 

Begüm Asteria

Lydiansoulwork@gmail.com

 

 

 

Venüs Burcu Analizi

 

Venüs Burcu Analizinde, doğum anındaki Venüs konuma bakılarak aşağıdaki sorulara yanıtlar aranır:

 

  • Kendinizi sevmenizin önündeki engeller nelerdir ?

 

  • Daha çok sevgi, daha güzel ilişkiler ve daha çok değer (para, yaratıcı eserler, çalışarak ortaya çıkarılanlar) yaratmanın yolu nereden geçiyor ?

 

  • Öz değer farkındalığı nasıl sağlanır ?

 

  • Daha çok sevgi, daha çok para ve daha neşeli bir hayatın size özel olan patikası nasıl olabilir ?

 

  • Daha iyi ilişkiler, daha çok sevmek ve sevilmek mümkün müdür ?

 

Venüs Burcu Analizinde doğum anınızdaki Venüs’ün burç ve ev konumları değerlendirilir, diğer enerji merkezleri ile olan ilişkisi mercek altına alınır. Bu analizden çıkarılan sonuçlara göre de sizin Venüs ile ilgili konuları hayatınızda nasıl deneyimlediğiniz üzerinde durulur. Bazen Venüs’e bizim kapıyı açıp onu hayatımıza davet etmemiz gerekir. Bunu her kadın kendi yoluyla yapar. Kimisi için sıcak ve aromatik bir banyo, kimisi için mum ışığı, kimisi için saatlerce resim yapmak, dans etmek ve kimisi için de tutkulu bir aşk ilişkisi Venüs’ün kapılarını açar. Venüs Burcu Analizinde yapmaya çalıştığımız şey işte sizin aradığınız Venüs anahtarını bulmak.

 

Venüs, öz değer ve öz saygı kavramları ile de ilişkilidir. Bu konular üzerinde bilinçli bir şekilde çalışırken doğum haritamı öğrenmeye başladım ve doğum haritamdaki Venüs konumlanmasının benden beklediklerini gerçekleştirdikçe öz değer ve öz sevgi konularında açılmalar yaşamaya başladığımı farkettim. Bundan sonra da bütün kadınlara aslında ne kadar değerli olduklarını ve sonsuz sevgiye her zaman erişebileceklerini iletmeyi kendime görev edindim.

 

Siz de gelin birlikte sizin için özel olan Venüs anahtarını keşfedelim ve kendinizi sevmenizin önündeki engelleri kaldıralım.

aphy

 

Venüs Burcu Analizi için size 5 sayfalık bir rapor sunulur ve dilerseniz bundan önce 1 saatlik bir Skype görüşmesi yapılır, Skype görüşmesi yapılmasını tavsiye ederim.

 

 

 

Kısa Doğum Haritası Okuması

 

 

Doğum haritası, kişinin doğduğu anın göksel bir resmidir. Bu harita sayesinde kişinin doğum anına geri gidilir ve buradaki duygu, enerji ve potansiyeller çözümlenmeye çalışılır.

 

Bu kısa çalışmada hem sizin astroloji ile tanışmanız hem de kendi haritanızı anlamak için bir adım atmanız hedeflenmektedir.

 

Doğum haritasını okumanın amacı kişinin kendini tanıması, anlaması, hayatında sürekli kendini gösteren sorun ve örüntülere farklı bir perspektiften bakabilmesidir.

 

Doğum haritası sizi size anlatır ancak çoğu zaman hiç bilmediğiniz yönleriniz, yeni yetenekleriniz ve daha önce farkında olmadığınız hazineleriniz ortaya çıkar analizlerde.

 

Kısa doğum haritası okuması için, haritanızın üzerinde yaptığım çalışmaların ardından 5 sayfalık bir rapor hazırlayıp size sunuyorum. Sizinle, isteğinize göre, yapacağımız 1 saatlik Skype görüşmesinde de size kendi haritanızı okumayı gösteriyor olacağım. Sorularınız varsa bunları da görüşmemiz esnasında sorabilirsiniz.

 

 

Doğum Haritası Analizi

 

 

Doğum Haritası Analizinde amaç yine Kısa Doğum Haritası Okumasındaykile aynıdır ancak çok daha uzun ve kapsamlı bir çalışma gerektirir.

 

Doğum Haritası Analizi’nde, Kısa Doğum Haritası Analizi’nden farklı olarak haritanın enerjileri derinlemesine ve ayrıntılarıyla, metaforik olarak incelenir. Genellikle haritanızda kendini gösteren mitolojik bir konu ya da imge kendini gösterir.

 

Element dengesi, Gölge Burç, Güneş – Ay uyumu, ‘Sırlar Odası’, Kariyer, İkili İlişkiler ve Kişilik/Karakter konularına özellikle yer verilir.

 

Kişinin hayatındaki temel öğeler, şanslı ve avantajlı olduğu konular, zorlanma alanları ve bazen de farkında olmadıkları bu analizde ortaya çıkar.

 

Satürn geçişlerine ve etkilerine özellikle önem verilir.

 

Yeterli uzunlukta ve derinlikte bir çalışma olduğu için burada bazı asteroidler de ele alınır. Asteroidler de astrolojinin bir parçasıdır ancak üzerlerinde ancak son yıllarda durulduğu için çok bilinmemektedirler. Bu çalışmada asteroidlere de yer vererek sizlere çok daha kapsamlı bir bakış sunmayı hedefliyorum. Juno, Ceres, Pallas ve Vesta asteroidleri insanın hayatında anahtar konuları ve zorlanma alanlarını gösteriyor olabilirler. Seçtiğim asteroidler feminen enerji frekanslarında oldukları için kadınların hayatında ve kendilerini tanıyıp geliştirmelerinde, kendi güçlerine kavuşmalarında önemli yere sahiptir.

 

Bu çalışmanın kapsamında Venüs Burcu Analizini de yer veriyorum. Venüs Burcu Analizi de Doğum Haritası Analizi’nin bir parçasıdır. Bu kataloğun başında yer alan Venüs Burcu Analizi yazısına göz atabilirsiniz.

 

Yaptığım birkaç günlük kapsamlı çalışmanın ardından 20 sayfalık bir rapor hazırlayıp tarafınıza sunuyorum. Bu süreç içinde yapacağımız 1 saatlik Skype görüşmesi de çalışmamıza ışık tutacak ve bizi yönlendirecektir.

 

Daha fazla bilgi için lütfen benimle iletişime geçin: Lydiansoulwork@gmail.com 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s