Yay’da Yeni Ay: Son Uyarı

“Bu sana son uyarım, ya doğru yola geri dönersin ya da ben seni doğru yola sokmak zorunda kalırım.” der Satürn.

 

Artık hatalarımızı tekrarlamanın anlamı kalmadı. Eski benliklerimizi, yaptığımız hataları ve dünyaya hizmet etmeyen alışkanlıklarımızı bırakma zamanı geldi. Korkularımızla değil, yüksek bilincimizle bir olma vakti geldi. Ertelediğimiz sorumlulukları alma zamanı. Bu ayakları yere basan bir yeniden doğum olmalı.

 

Önümüzeki hafta işler hepmiz için ciddiye binecek. Kalbi ve yapıp ettikleri temiz olanlar, üzerinde kul hakkı taşımayanlar, borçlarını vaktinde ödeyenler, sözünü tutanlar, dürüstlükten, erdemlerden ve etik kurallardan ayrılmadan çalışıp duranlar önümüzdeki dönemde çok ciddi ve somut bir destek bulacaklar.Bu saydıklarımın tersini yapanlar artık kendilerine çeki düzen verip doğru yola girmeye gönüllü olmazlarsa gerçekleri reddetmeye ve kendi hayal dünyalarında yuvarlanıp durmaya devam ederlerse; sorumluluklarından kaçınmaya devam ederlerse, Satürn onlara ne yapacağını hepimizden çok daha iyi biliyor.

 

18486450_797499077090907_7835913986542080239_n

 

Bu Yeni Ay döneminde kendinizi sorgulayın. Güneş-Ay-Satürn birleşiminin mukavemetiyle doğru yola geri dönün. Hiçbirimiz kusursuz değiliz ancak Satürn’ün örsü ve çekici arasında dövülerek daha iyi hale gelebiliriz.

Satürn insanın tepesindeyken yapabileceği tek şey teslim olmak ve önüne konan görevleri kaçınmadan yapmaktır. Tatlı pembe yalanlarınızı dinlemeyecektir Satün. Şekere batırdığınız acı gerçekleri yutmayacaktır. O şekerin besin olmadığını bilir ve insanın ihtiyacı olan besinlerin emek verilerek, mevsimler boyu beklenerek, hiçbir katkı, hormon, kimyasal olmaksızın doğallıkla, sevgi ve emekle yetişebileceğini bilir. O sabreder.

O yaşlı ve bilge öğretmendir, serttir. Satürn’ün dersini kaynatamazsınız.

Bu yeni ay dönemi, Satürn’ün Oğlak’taki yolculuğuna hazırlanmak için ideal. Kendimizi egomuzla, korkularımızla ve yüzyıllardır tepemize bindirilmiş olan kurban psikolojisiyle değil de yaratıcılığımızla, bizim için kutsal ve aşkın olanla hizalama zamanı olsun. Hiçkimse bu hayata bu dünyanın kurbanı olmak için gelmedi, herkes nasıl bir hayat yaşayacağını kendisi belirler. Ne ekersek onu biçeriz. 

Bugünlerde derin meditasyon iyi gelebilir. Neye niyet ettiğiniz ve iradenizi nasıl yönlendirdiğiniz çok önemli.

Vaktiniz varsa lütfen The Sky Priestess’ın da bu Yeni Ay için yazdığı yazıyı okuyun ve yaptığı konuşmayı dinleyin.  (İngilizce)

 

Sevgiyle

Begüm Asteria

Aralık 2017

KADIKÖY

 

One thought on “Yay’da Yeni Ay: Son Uyarı

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s