Venüs Burcu Analizi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Venüs Burcu Analizinde, doğum anındaki Venüs konuma bakılarak aşağıdaki sorulara yanıtlar aranır:

 

  • Kendinizi sevmenizin önündeki engeller nelerdir ?

 

  • Daha çok sevgi, daha güzel ilişkiler ve daha çok değer (para, yaratıcı eserler, çalışarak ortaya çıkarılanlar) yaratmanın yolu nereden geçiyor ?

 

  • Öz değer farkındalığı nasıl sağlanır ?

 

  • Daha çok sevgi, daha çok para ve daha neşeli bir hayatın size özel olan patikası nasıl olabilir ?

 

  • Daha iyi ilişkiler, daha çok sevmek ve sevilmek mümkün mü ?

 

 

 

Venüs Burcu Analizinde doğum anınızdaki Venüs’ün burç ve ev konumları değerlendirilir, diğer enerji merkezleri ile olan ilişkisi mercek altına alınır. Bu analizden çıkarılan sonuçlara göre de sizin Venüs ile ilgili konuları hayatınızda nasıl deneyimlediğiniz üzerinde durulur.

Bazen Venüs’e bizim kapıyı açıp onu hayatımıza davet etmemiz gerekir. Bunu her kadın kendi yoluyla yapar. Kimisi için sıcak ve aromatik bir banyo, kimisi için mum ışığı, kimisi için saatlerce resim yapmak, dans etmek ve kimisi için de tutkulu bir aşk ilişkisi Venüs’ün kapılarını açar. Venüs Burcu Analizinde yapmaya çalıştığımız şey işte sizin aradığınız Venüs anahtarını bulmak.

 

Venüs, öz değer ve öz saygı kavramları ile de ilişkilidir. Kendim de uzun yıllar bu konularla boğuşmuş, kendini çok çirkin bulmuş, bedeniyle sorunlar yaşamış ve kendini hiç sevememiş biriydim. Bu konular üzerinde bilinçli bir şekilde çalışırken doğum haritamı öğrenmeye başladım ve doğum haritamdaki Venüs konumlanmasının benden beklediklerini gerçekleştirdikçe öz değer ve öz sevgi konularında açılmalar yaşamaya başladım. Bundan sonra da bütün kadınlara aslında ne kadar değerli olduklarını ve sonsuz sevgiye her zaman erişebileceklerini iletmeyi de kendime amaç edindim.

İki yıldır birlikte çalıştığım onlarca kadına bu konuda ışık tutmaktayım. Siz de kendi doğum haritanızdaki Venüs’ü ve Venüs’ün size özel olan armağanlarını merak ediyorsanız lütfen bir mesaj atın.

 

Sevgiler

Begüm

Lydiansoulwork@gmail.com

 

2 thoughts on “Venüs Burcu Analizi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s