Venüs’e Hayatınızda Daha Fazla Yer Açın

Venüs, kendine çeker. Ne iyidir ki her kadının doğum haritasında Venüs vardır. Tüm güzellikler ve rahatlıklar Venüs ile gelir.

Venüs aynı zamanda yılanı deliğinden çıkarak tatlı dildir. Venüs’ün sevimliliği ve zerafeti, en vahşi ve güçlü hayvan olan aslanı bile sakinleştirir. Venüs kaba kuvvetle değil, yumuşaklığı ve tatlılığı sayesinde Aslan’a ağzını açtırır.

Bugüne kadar dünyanın birçok yerinden kadınla birlikte çalıştım, onların doğum haritalarını inceleyip Venüs hakkında konuştum, analizler yapıp önerilerde bulundum. Pratiğim esnasında doğum haritasında güçlü ve vurgu kazanmış bir Venüs olan kimselerin çok güzel ve zengin, sanatla içiçe kadınlar olduğunu farkettim. Venüs kendini her kadının doğum haritasında haritaya ve harita sahibine özgü bir şekilde gösteriyor. Örneğin doğduğu anda Venüs, Terazi’de olan bir kadının tüm insanlık için koşulsuz sevgi beslediğini, Venüs Burcu Yengeç olan bir arkadaşımın ise harika bir anne olmasının yanında kültürel köklerine çok bağlı olduğunu gözlemledim.

Venüs’ün hayatımıza davet etmenin en güzel yolu hayatımızda onun için yer açmaktır. Evrenin en temel kurallarından biri boşalan alanın tekrar dolmasıdır. Venüs için hayatımızda alan yarattığımızda Venüs tüm zerafeti ile hayatımızda daha fazla parlayıp bize hediyelerini keyifle sunacaktır.

Venüs bir kadını güzelleştirir, onun için kapılar, fırsatlar açar. Kadınları doğum haritalarındaki Venüs konumları hakkında bilgilendirmek ve onları Venüs’e yakınlaştırmayı, kendilerini sevmelerine ve hayatlarında kapılar açmalarına yardım etmeyi kendime görev edindim. Siz de kişiye özel hazırladığım Venüs Analizi Raporunuzu sipariş edebilir ya da birebir seans için iletişime geçebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s